Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 104 / 2000
Server Easy [ %10 ]
Online User Rekorumuz: 2005

Fortress War

Vergi: 20%

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraKarakter adıÖldürmeÖlmePuan
0TearOfGod326813512120
1Sauvignon981301231
2alwaysEDE18368521067
3Defloration7867051024
4_R3V3NG3_031000
5PR1SC721649995
6_MaRi_WiZaRD8770900
7aXc660416847
8ExpertMurder762347818
96lX9INE7361815
10TheJackaL27592806
11Chally7690789
12SouLStronQ410177756
13UnstopabbLee7889752
14XELFETI551434740
15ScarletWitch5152702
16__MoKoKo__1046415674
17FedEx5254661
18Swaxx301213651
19Brand922675630
20__xXTurner553483613
21DaLToN_KaSaP629399593
22WarDaddy549346586
23uNDeSiRaBLe838985556
24WincentRawen268162549
25Ayaz3735545
26Seren2728542
27Zeromix768673538
28TrueBrute178101520
29HUSNANET80103520



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.