Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 1349 / 2000
Server Easy [ %134 ]
Online User Rekorumuz: 2005

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraKarakter adıÖldürmeÖlmePuan
0TearOfGod324012652178
1Sauvignon981301231
2alwaysEDE17988331048
3Defloration7867051024
4PR1SC721649995
5_MaRi_WiZaRD8770900
6aXc660416847
76lX9INE4943809
8Chally5276779
9SouLStronQ410177756
10UnstopabbLee7685754
11XELFETI504383744
12ExpertMurder624296731
13TheJackaL15165709
14ScarletWitch5152702
15__MoKoKo__1046415674
16FedEx5254661
17Swaxx255172646
18Brand885644624
19__xXTurner553483613
20WincentRawen230109564
21WarDaddy482303562
22uNDeSiRaBLe800957546
23Ayaz3735545
24Seren2728542
25Zeromix768673538
26DaLToN_KaSaP555361537
27__SDD__142154511
28TrueBrute14692497
29_XeRoX_392343492



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.