Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 1363 / 2000
Server Easy [ %136 ]
Online User Rekorumuz: 2005

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0Haki81811439523
1Untouchable171331027046
2RedHeart81238641866
3_ArgoKaLeM_131118317420
4ExpertMurder61043522719
5Kinglove81007874770
6AlphaWolf8911276791
7Kertenkele__6785666732
8HaDeS10734763402
9MonarchTurK7678148772
10SkyStorm17662144989
11__SDD__7611066481
12sShadow8603963654
13Mercyw0w6594472389
14II_Luffy_IIK8512187344
15_ReSidenT_7458395872
16ArchaimBaud7442097465
17Rapsodi6419244115
18stroma236397708405
19EnvenoM8335643840
20TakedaKatsu7253366726
21TaBuT6252695442
22SoSyeTeHaTuN6245320150
23RuHSuZ6227749118
24Kitty5225276413
25Juliet9212899164
26__F4CT0R__6198360068
27BOSCHAR5193194545
28Tko5186274746
29Efes_Malt5171693062



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.