Dosyalar (Client,Media Pk2)

Hoşgeldiniz

Fortress War

Vergi: 20%

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 734 / 1500
Server Easy [ %73 ]
Online User Rekorumuz: 1296

Server Bilgileri

Exp : 25xX

Drop : 25xX

Sox : 25xX

Facebook

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30
Level Guild Academy JobWar Trader Hunter Thief


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0Moon72129800945
1TerminatorMG172004014941
2RipWanWinkle111994749671
3Diskriminant71931759741
4CABERLEE101765524127
5ParaDox91745350602
6DeCaMaN71730388453
70_D0ntTry_0111715454692
8Sweeney101670056246
9Lilith81629916965
10Ahmanet91606268089
11MORIA401581037442
12SuNGuR111572096000
13AdRaNaLiN_131520306773
14AchiLLe91391375860
15DragoNSpeaR291367966251
16EaglePaW71353329783
17The1maMM181341510087
18Espada201290753401
19XxX_FLY_XxX71272865165
20Skip60___131185332793
21AWAKENW0RLD121160768936
22SynaX81146645147
23CiKoLaTa81146644864
24Nuclear91146635747
25Secret111146253102
26Mystic_111107278795
27Ice151103663668
28Check1Bally71080695205
29Oguz_Bey101077386123



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.