Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 103 / 2000
Server Easy [ %10 ]
Online User Rekorumuz: 2005

Fortress War

Vergi: 20%

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0Haki81811439523
1Untouchable171331027046
2RedHeart81238641866
3_ArgoKaLeM_131118317420
4ExpertMurder61043598424
5Kinglove81007874770
6AlphaWolf8911276791
7Kertenkele__6785666732
8HaDeS10734763402
9MonarchTurK7678148772
10SkyStorm17662144989
11__SDD__7611066481
12sShadow8603963654
13Mercyw0w6594472389
14CubuqLu_6551318443
15II_Luffy_IIK8512187344
16_ReSidenT_7458395872
17ArchaimBaud7442107782
18Rapsodi6419244115
19stroma236397708405
20EnvenoM8335643840
21TakedaKatsu7253366726
22TaBuT6252695442
23SoSyeTeHaTuN6245320150
24RuHSuZ6227749118
25Kitty5225276413
26Juliet9212894044
27Hiro5211842031
28__F4CT0R__6198360068
29BOSCHAR5193194545



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.