Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 2773 / 3500
Server Easy [ %277 ]
Online User Rekorumuz: 3397

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

** TL Yükleyin **

Sponsor Linkler


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0Haki81811439523
1Staff91795680747
2Juliet81629598440
3stuffgitzeiz71238321720
4Rias_Gremory81108279421
5P46874797292
6HaDeS10734763402
7MonarchTurK7678148772
8EnvenoM8335643840
9TakedaKatsu7253366726
10SoSyeTeHaTuN6245320150
11RuHSuZ6227749118
12__F4CT0R__6198360068
13Channsey5148652083
14YesukeN7146890997
15LaZ_LoRD6104120604
16SeaL_of_Wizz565956474
17_WoLfTouCH_533712061
18LumberJack_533178174
19Unige_KinG533053052
20Whisky524060943
21LadY_BaRoNie519166957
22RAZQR237375
23CrazyFatheR125715
24Novachrono122039
25AmbrosiaX16004
26AsTaLaWisTa14787
27Kinglove12442
28BLANKA12068
29yD0M11953



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.