Dosyalar (Client,Media Pk2)

Hoşgeldiniz

Fortress War

Vergi: 20%

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 734 / 1500
Server Easy [ %73 ]
Online User Rekorumuz: 1296

Server Bilgileri

Exp : 25xX

Drop : 25xX

Sox : 25xX

Facebook

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30
Level Guild Academy JobWar Trader Hunter Thief


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0PinaColada92145554758
1Syberia102145551589
2GuardiaN_72143894237
3__Steady__322143182778
4Bakbelus152130732472
5Nostradamus112128188478
6_OneMisseD_72123673988
7ShodenWR72122691632
8SLavyanKa92121816409
9B1tch_Bard92111895533
10Jessy72106405763
11KanJiLord122105641184
12Fck_You72104236227
13TuRK_WiZaRD142103520978
14ILLEG4LIST72103517821
15Dominic72094504008
16SweptHilt192091040660
17CashOnline122085622923
18GluTeO122084751689
19Benedicimi212079320676
20Grand_ZeuS92068465520
21Weiss132068464984
22MooN5392068435797
23Elentari82064702519
24_L9_92059800406
25_Comolokko_72056304103
26teryaki_b0ys72052124104
27_Q7_232050020332
28Nyssa_122050007462
29_Jazzy_92040449786



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.