Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 2773 / 3500
Server Easy [ %277 ]
Online User Rekorumuz: 3397

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

** TL Yükleyin **

Sponsor Linkler


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0RoDoLFo162083309359
1_PaPaZ_82066783031
2CareFree71973146960
3Horkios71958843801
4JonnSnow111955169473
5marLboRo71950441609
6Myht71939253598
7WaR__81917759424
8Glock81916710491
9Bard_EG_271901134858
10Emyrs71899286730
11CGK71876460884
12HamdyWarrior71868003830
13MenGen6181858666246
14Sch_WeppeSS71842642717
15_PiriReiS_02111839428611
16Foreign71793897926
17BloodyMarry91753917248
18Hayabusa71752280286
19Dybbuk71748018269
20Anendlessman71697252733
21BeStOfQueen91670981474
22Hera71651016311
23moruk71645015950
24Jovi81630127040
25WIZZZ71629506892
26pumacan71577575115
27X_Legend71569312992
28Tartaros71498950695
29JuDaSRuLiNG71487505022



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.