Hoşgeldiniz :

Server Durumu

Online Oyuncu: 5 / 750
DmgSRO Online


























Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0AYEMKraL402125381314
1i0S402034560776
2Critical402034016248
3Roys_Bot1402034010104
4JiletNecla2402033940236
5AryaStark402033938700
6Jessica402019567192
7JaazYapma401911317544
8Ready2Diee401911238382
9ArasKaan401911140788
10ProGlaive401911008576
11GFB_1907401911003968
12ClercBuffer401910997824
13Kole401850128080
14SamSunG401849817728
15Agesty401849336924
16ProTr401779783412
17Fantastica401779705864
18DoomBard401779628316
19SehF401672209938
20Scandal401672133848
21Unk_GL401672133848
22Bek_2401664147020
23Cix401617839176
24Res401595116376
25Catalyst401526327826
26FrozenDream401526250278
27edee401525707208
28ESRARKES401525705672
29Mila_Kunis401525625052





























Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.