Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 1357 / 2000
Server Easy [ %135 ]
Online User Rekorumuz: 2005

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0Pers_Wiz_2382145425927
1Cequu402145194324
2Footprint142144404160
3Sno402143772265
4CanisMajoris72143663253
5Marvian332143393060
6_SaRSiLMazZ_82142762140
7Impossy72141537976
8Kazanowa112139933195
9Huan72139536581
10Angle_Of_Die182136624876
11_LUSTRAL_102128019029
12xForeign272127723358
13_Pakito_72127583449
14Amaterasuxo72125846664
15TurKo_1282124846224
16No_FeaR_WaR82124432326
17Hired_Killer72123167448
18BaNu72120803413
19NotoriousBiG152120401407
20lForeign72119400191
21Epope72118773689
22_BigSpendeR72117481949
23KoRK__BoT72116793133
24FrozenCold72115751218
25BigFish82115415470
26ScreamFTW132115130782
27Flywheel72114048057
28Bard1272109897632
29ScanmewaR222109324768



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.