Hoşgeldiniz :

Server Durumu

Online Oyuncu: 902 / 1000
DmgSRO Online


























Sıralama Türünü Seçin

TOP 30




Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0JiletNecla2402034016248
1Critical402034016248
2JiletNecla402034011640
3Roys_Bot1402034010104
4AryaStark402033938700
5Jessica402019567192
6JaazYapma401911317544
7ArasKaan401911140788
8GFB_1907401911003968
9Kole401850128080
10oHsHeT401779859424
11Fantastica401779705864
12DoomBard401779628316
13SehF401672209938
14Jazzy401672205330
15Scandal401672133848
16Bek_2401664147020
17F16401652746692
18Res401595116376
19Catalyst401526327826
20ESRARKES401525705672
21Mila_Kunis401525625052
22Qer401525549040
23Nairobi401433263170
24MachineGun401433256560
25ThanaTos1401271396824
26CamoufLage401271395288
27ScaFoid3401271162644
28Y_A_K_U_Z_A401233622101
29xxxx_54_xxxx401194536572





























Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.