Dosyalar (Client,Media Pk2)

Hoşgeldiniz

Fortress War

Vergi: 20%

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 756 / 1500
Server Easy [ %75 ]
Online User Rekorumuz: 1296

Server Bilgileri

Exp : 25xX

Drop : 25xX

Sox : 25xX

Facebook

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30
Level Guild Academy JobWar Trader Hunter Thief


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0_Totti_72145836085
1IronMan72144087783
29_9_____IMDb82142003788
3EdirneLee__72142000469
4RussianRed92140379328
5Perilice112140020260
6KADER222138120635
7ELITEBARD172137365979
8TheCyclon72137024162
9Jennifer72136826416
10New_1402135468408
11ar10082134255708
12Don402133488342
13Meryem_Ana72132520517
14TheLasT_MaN72131091990
15KelKelKel72131046534
16BamBamWigelo72130549396
17Biber372128126411
18Rlv18212126431902
19_MoNaRoSE_112123143936
20UzmakiNaruto242119012688
21Serin1162118990459
22_rere_122118803448
23Cryxus82118792792
24X_DaNa_X82118542738
25__B4RD__82118463355
26TevfikFikret102118443746
27Edeler_46362118197658
28MortalDance2172114546576
29AstekinFedai112112844106



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.