Dosyalar ( Oyunu Şimdi İndir )

Hoşgeldiniz

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 2773 / 3500
Server Easy [ %277 ]
Online User Rekorumuz: 3397

Fortress War

Vergi: 20%
Vergi: 20%

** TL Yükleyin **

Sponsor Linkler


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0CanisMajoris72143663253
1ReBeL102141240580
2KoSoVaL172140245429
3Kazanowa112139933195
4Huan72139536581
5combative_72137652363
6Angle_Of_Die182136624876
7WeronTexaS112136028795
8Printa82128459528
9xForeign272127723358
10_Pakito_72127583449
11No_FeaR_WaR82124432326
12Hired_Killer72123167448
13BaNu72120803413
14NotoriousBiG152120401407
15lForeign72119400191
16Epope72118773689
17_BigSpendeR72117481949
18KoRK__BoT72116794669
19bufcuu82116104344
20FrozenCold72115751218
21ScreamFTW132115130782
22Bard1272109897632
23Paradise122109031278
24PrettyQueen72100666875
25LSDreams72100176351
26B1tChH112099328221
27BoomBoom92098874818
28BBQChicken182098675958
29NVnv112092575518



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.